Lot 25
Spring Auction: European Fine Art 2019
Johan Birnie (1866-1958)

Uitgestrekte bollenvelden

linkonder get. en gedateerd 1921

olieverf op doek, zonder lijst, 50x70 cm

€ 3.500,00
€ 5.000,00