Lot 28
Online Only - Fine Art - juni 2019
Douwe Mattheus Hoogeveen (1891-1976)

gesigneerd en gedateerd 1961 (middenonder)

olieverf op doek, 49x38 cm (met lijst: 58,5x68,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160