Lot 22
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Belgische School (begin 20e eeuw)

Aanval door soldaten vanuit een greppel in de Eerste Wereldoorlog

linksonder onduidelijk get. en gedateerd 1914

olieverf op doek, 23x29 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240