Lot 124
Spring Auction: European Fine Art 2019
Herman Courtens (1884-1956)

'Roses rouges'/Rode rozen

gesigneerd en geannoteerd 'Herman Courtens/Bruxelles' (linksonder); getiteld en geannoteerd '19/Roses rouges' (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 58x78 cm (met lijst: 83x103 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00