Lot 46
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Frans Langeveld (1877-1939)

'Aprillucht'

gesigneerd en gedateerd '09 (rechtsonder); getiteld en etiket 'Larensche Kunsthandel, Heerengracht 495, Afdeeling Amsterdam' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 38,5x48,5 cm (met lijst: 68x78 cm)

Conditie: enig ingeschilderde craquelé, verder in redelijk goede staat

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000