Lot 17
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Helena Maria Van Borselen (1867-1947)

Stilleven met pompoen, druiven en peer

rechtsonder get. en gedateerd '96

olieverf op doek, 30x44 cm