Lot 14
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Georg Rueter (1875-1966)

Bloemen in vaas

linksboven get.

olieverf op doek, 32,5x27 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Walter Klinkhoff Gallery inc, Montreal (label in dorso).

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180