Lot 12
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Dick Zwier (1915-1993)

'Vaucluse, France'

rechtsonder get. en gedateerd '72, tevens in dorso get. en 'Amsterdam'.

olieverf op doek, 40x65 cm