Lot 10
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

De Grote Markt te Brussel

rechtsonder get. en annotatie en gedateerd 'Brussel 17 juli '51'

aquarel, 52x38 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180