Lot 9
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Willem Alexander Knip (1883-1967)

Straatje in Den Bosch

gesigneerd (linksonder)

aquarel, met wit gehooogd, op papier, 33x5x58 cm (met lijst: 52x77 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300