Lot 333
Spring Auction: European Fine Art 2019
Dirk Filarski (1885-1964)

Chrysanten in een hoge siervaas

gesigneerd 'D.H.W. Filarski.' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x80 cm

Conditie: Is bedoekt. Iets oppervlakte vuil.

€ 1.400,00
€ 1.800,00