Lot 40
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Jan Kruysen (1874-1938)

Brabants boerendorp

l.o. get. 'J Kruysen' en gedateerd Meyel 1918

olieverf op doek, 45x53 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 140