Lot 35
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Henk Wiegersma (1891-1969)

Maaslandschap

linksonder get. in initialen 'H.W.'. In dorso get., gedateerd 1957 en een opdracht: 'Voor Rob en Liesbeth'.

olieverf op board, 67x97 cm