Lot 30
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Hollandse School (circa 1900)

De aankomst van de vissersboten

gesigneerd 'Eikeleberg' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43x65 cm (met lijst: 64x87 cm)

Conditie: oppervlaktevuil en miniem pigmentverlies links

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 280