Lot 29
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Eugen Stanowsky (rond 1900)

Driemaster op volle zee

gesigneerd linksonder

olieverf op doek, 43x63 cm (met lijst: 70x90 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil en craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 220