Lot 24
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Stilleven met kreeft, citroen en granaatappel

rechtsonder get., tevens in dorso get. en gedateerd 1906

olieverf op doek, 50x73 cm