Lot 23
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Hollandse School (rond 1900)

Stilleven met Vlaamse gaai en een vijzel

rechtsonder onduidelijk get. en onduidelijk gedateerd

olieverf op doek, 63x46 cm (met lijst: 96x80 cm)