Lot 20
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Jan Franken (1878-1959)

Stilleven met pioenrozen, lupinen en hortensia

gesigneerd 'Jan Franken' (rechtsonder)

olieverf op doek, 100x85 cm (met lijst: 120x105 cm)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500