Lot 14
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
F. van de Burg (21e eeuw)

'Oude haven Rotterdam', linksonder get., tevens in dorso get. , olieverf op doek, 79x119 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 220