Lot 1
Online Only - Schilderijen Christmas Auction
Zuid-Europese School (17/18e eeuw)

De spiegel

olieverf op doek, 77x97 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400