Lot 2
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hollandse School (17/18e eeuw)

Vrouw met ei

olieverf op doek, 70x57 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550