Lot 16
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Piet Bekker (1912-1992)

Stilleven met wijnfles, glas en druiven

linksonder get. en gedateerd '43

olieverf op doek, 58x48 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600