Lot 16
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Piet Bekker (1912-1992)

Stilleven met wijnfles, glas en druiven

gesigneerd en gedateerd '43 (linksonder)

olieverf op doek, 58x48 cm (met lijst: 77x67 cm)