Lot 34
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Piet Bekker (1912-1992)

'M'n moeder'

getiteld en gedateerd '43 (linksonder), tevens in dorso gedateerd sep.oct. 1943 en getiteld.

olieverf op doek, 83,5x69 cm (met lijst: 94x79 cm)

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600