Lot 21
Online Only - Fine Art - juni 2019
Herman Dijkstra (1904-1976)

Jongensportret

gesigneerd 'Herman Dijkstra' (linksonder)

olieverf op board, 41x41 cm (met lijst: 50x50 cm)

Conditie: oppervlakte stoffig en licht vervuild.