Lot 26
Najaarsveiling 2014
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)

Dorp aan de Linge

linksonder get. en gedateerd '97

olieverf op doek, 52x62 cm

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500