Lot 23
Online Only - Fine Art - juni 2019
Omgeving Nieuwe Haagse School

Café de la Frontiere, olieverf op doek, 49x64 cm (met lijst: 63,5x78 cm)

Herkomst: afkomstig uit de collectie van Karel Bleijenberg.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 280