Lot 5509
Najaarsveiling 2014
een wortelnotenhouten klepbureau

koloniaal, 19e eeuw

achter de kschuine klep laatjes, gesneden kolommen en vakken, de orgelgebogen onderkast met drie laden, gestoken onderlijst met guirlandes en bloemmotieven, op klauwpoten.

112x108x62 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900