Lot 5002
Spring Auction: Asian, Interiors, Books & Prints 2019
Een Franse albaster pendule

Tweede helft 18e eeuw

Met een gebeeldhouwde dame vergezeld door twee putti, boven een verguld bronzen fries. De email wijzerplaat voorzien van Arabische cijfers, en gesigneerd "de Belle A Paris". Een 8-daags uurwerk en slagwerk op het halve uur.

H 44, B 47,5 cm