Lot 24
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Rozen, anjers, tulpen en digitalis in een siervaas

olieverf op paneel, 70,5x47 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600