Lot 28
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Europese School (18e eeuw)

Heer met jachtbuit, Dame met vruchten en bloemen

olieverf op doek (2), zonder lijst, 102x132 cm

€ 3.000,00
€ 4.000,00
€ 3.200,00

Hamerprijs: € 3.200