Lot 528
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
David Bronkhorst (20e eeuw)

At the bazaar/Bij de bazaar

gesigneerd 'D. Bronkhorst' (linksonder)

olieverf op board, 23x28,5 cm (met lijst: 31x36 cm)

Conditie: barst in board, verder goed

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 90