Lot 3069
Najaarsveiling 2014
Een serie van twaalf blauw wit kop-en-schotels

18e eeuw, gemerkt met zeskaraktermerk

met hoog model koppen, centraal een phoenix, omgeven en de buitenwand met bloemen en vogels boven de golven in catouches, ertussen servetwerk. (24)

one saucer with smaal starcrack in the bottom.

€ 500,00
€ 700,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000