Lot 5006
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Een Hollands wortelnotenhouten staand horloge

Vroege 18e eeuw, het uurwerk Engels, gesigneerd 'Stephen Asselin, London'

De kast met deur gedecoreerd met ornament van Europa op de stier. De kap met uitgezaagde ornamenten en bekroond door een Atlas en mythologische figuren. De deels vergulde messing wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, met 'strike-silent' slagwerk.

295 x 54 x 29cm

De uitgezaagde ornamenten aan de linkerzijde van de kap zijn vrijwel volledig afwezig

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 2.000