Lot 3534
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Dertig polychrome Meissen porseleinen borden

18e eeuw, gemerkt.

Centrale beschildering van verschillende gekleurde boeketten, omgeven door strooibloemen, de rand met getordeerd reliëf met vlechtwerk, vergulde lip. (30)

23,5 cm

Randschilfertjes, enkele haarscheurtjes.

€ 1.500,00
€ 2.000,00
€ 1.800,00

Hamerprijs: € 1.800