Lot 48
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Titus Nolte (1955)

'Land'' Cleve

gesigneerd en gedateerd 89/90 (verso)

olieverf op doek, 60x50 cm (ongelijst)

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50