Lot 47
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

'Nu dans un mirroir''

met potlood gesigneerd en gedateerd '87 (rechtsonder)

litho, genummerd 76/125, 46x35,5 cm (met lijst 70x57 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120