Lot 45
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Kees Salentijn (1947)

Abstracte compositie

rechtsonder met potlood gesigneerd

litho, genummerd H.C. 6/9 oplage 50, 47x40 cm (met lijst 80x68 cm)

€ 50,00
€ 80,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45