Lot 42
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

'La femme au paravent' - Mémoire du Japon

gesigneerd en gedateerd '84 (rechtsonder)

litho, genummerd 33/125, 38x28 cm (met lijst 82x72 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140