Lot 41
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

'Intérieur chinois''

gesigneerd en gedateerd '87 (rechtsonder)

litho, genummerd 76/125, 44x35 cm (met lijst 70x57 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140