Lot 40
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

La fille en bleu

gesigneerd en gedateerd '95 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd H.C. 25/50, 45x50 cm (met lijst 70x70 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140