Lot 39
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Clemens Briels (1946)

A window, there might be something behind it II

met potlood gesigneerd en gedateerd '99 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 42/150, 30x46 cm (met lijst 64x51 cm)

€ 60,00
€ 80,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70