Lot 38
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Seven Summer Days - Wednesday

gesigneerd en gedateerd 77 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 37/100, 79x54,5 cm (met lijst 100x82 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220