Lot 36
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Zonder titel (serie Cobra 1948)

met potlood gesigneerd en gedateerd '48 - '86 (rechtsonder)

litho, genummerd 97/200, 47x36 cm (met lijst 66x56 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120