Lot 34
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Femme bleue

met potlood gesigneerd en gedateerd '94 (rechtsonder)

litho, genummerd 30/200, 55x66 cm (met lijst 82x94 cm)

€ 250,00
€ 350,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350