Lot 32
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Tribu I

met potlood gesigneerd en gedateerd '92 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 57/200, 50x60 cm (met lijst 83x91 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100