Lot 31
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

L'ange descendu des astres II

met potlood gesigneerd en gedateerd '92 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 82/100, 49x60 cm (met lijst 73x80 cm)

€ 250,00
€ 350,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325