Lot 30
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Lettre d'une île lointaine

met potlood gesigneerd en gedateerd '88 (linksonder)

litho, genummerd 102/200, 92x74 cm (met lijst 120x100 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550