Lot 29
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Oiseau bariolé

met potlood gesigneerd en gedateerd '93 (rechtsonder)

aquagravure, genummerd XII/L, 22x27 cm (met lijst 47x54 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140