Lot 28
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Jef Diederen (1920-2009)

Het lot van Mars

met potlood gesigneerd en gedateerd '92 (rechtsonder)

linosnede op Japans papier, genummerd 16/75, 96x64 cm (met lijst 125x90 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50