Lot 25
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Catface

met potlood gesigneerd (rechtsonder)

litho, genummerd 2/175, 73x53 cm (met lijst 100x80 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500